Reklama
 • Środa, 12 listopada 2014 (15:00)

  Tej jesieni na „Kanary” możemy już latać tanimi liniami, a pobyt sami zorganizujemy sobie bez trudu. Na pewno będzie taniej!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 6 listopada 2014 (08:00)

  Jedno z najpiękniejszych miejsc angielskiego wybrzeża każdego roku przyciąga tysiące turystów. I nic dziwnego – pionowe, wysokie na kilkadziesiąt, a w niektórych miejscach na ponad sto metrów, śnieżnobiałe ściany robią piorunujące wrażenia. Klify ciągną się przez kilkanaście kilometrów, na zachód od Eastbourne, nieopodal jednego z najsławniejszych kurortów Wielkiej Brytanii – Brigh

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 5 listopada 2014 (11:05)

  „Zasiadam czasem o zachodzie słońca na naszym tarasie i spo glądam ponad rozległym zielo nym trawnikiem na jezioro w oddali i na wznoszące się za nim opiekuńcze góry, i w tym nastroju nie myślę o niczym, i rozkoszuję się ich cudownym spokojem...” - pisał w swojej autobiografii Charlie Chaplin, który przez 25 lat mieszkał w Corsier, tuż nad Vevey. Opisywał Jezioro Genewskie i położone nad nim miasto, po którym lubił się przechadzać.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 3 listopada 2014 (12:05)

  Ucieknij przed jesienną szarugą do stolicy Portugalii. Spróbuj dorsza i absyntu. Powłócz się po wąskich uliczkach…

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 października 2014 (08:00)

  Zaledwie 20 kilometrów od Stambułu znajduje się malutki archipelag na Morzu Marmara. Tworzy go dziewięć wysepek, jednak tylko cztery są zamieszkałe. W czasach Bizancjum zsyłano tu niewygodnych poddanych, w tym pechowych pretendentów do tronu. To im zawdzięczamy poetycką nazwę wysp.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 września 2014 (10:05)

  Atrakcje Turcji doceniamy dopiero od niedawna. A przecież są tu przepiękne plaże, widoki zapierają dech, a zabytki nie ustępują greckim…

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 sierpnia 2014 (15:05)

  Na tutejszym wybrzeżu Morza Śródziemnego rano można jeździć na nartach, a po południu opalać się na plaży. Dla dzieci wybudowano rekordową liczbę aquaparków, dla dorosłych pola golfowe. Inne atrakcje? Antyczne zabytki i znakomita kuchnia!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 sierpnia 2014 (10:00)

  tajemnicze czerwone góry, kuszące plaże i ogromne fale Atlantyku: Lanzarote, najbardziej wulkaniczna spośród wysp kanaryjskich, to raj dla surferów, wielbicieli filmów Science Fiction i wszystkich, którzy po prostu łakną słońca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 7 sierpnia 2014 (08:05)

  Ten największy gruziński kurort staje się w ostatnich latach jednym z najnowocześniejszych ośrodków wypoczynkowych Morza Czarnego. Powstają tu zapierające dech w piersiach hotele, apartamentowce i obiekty rozrywkowe. Warunki do wypoczynku nad morzem są znakomite. Tutejsze plaże są szerokie. Piękna promenada ma 7 kilometrów. W strefie n

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 1 sierpnia 2014 (14:00)

  Witamy w Australii! Jest tu wspaniała przyroda, ogromna liczba gatunków endemicznych i mniej niż 3 osoby na km2

  Czytaj więcej Komentarzy:0